Про нас

sertificate hotel

Готель «Явір» був заснований у 2008 році. За час свого існування готель  користується великим попитом серед відвідувачів як з України, так і з-за кордону.

Наші гості цінують високий рівень обслуговування, який поєднується з помірними цінами.

Співробітники готелю «Явір»  – справжні професіонали, уважний персонал, який створює атмосферу доброзичливості і домашнього затишку. Ті, хто побував у нас, повертаються знову і заради цього ми постійно поліпшуємо наш сервіс, розширюємо спектр послуг, враховуємо потреби та побажання гостей.

Готель має Сертифікат відповідності Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики (Держспоживстандарт України).
Готель розташований на перехресті однієї з центральних вулиць міста Полтави вул. Європейська і вул. Матросова, поруч з вигідною транспортною розв'язкою.
До Ваших послуг у готелі 52 номера різного планування і рівня оснащення.

Можлива оплата як готівкою, так і через термінал картами Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard.

На території готелю є автостоянка, яка цілодобово охороняється. Ведеться відеоспостереження. Присутні паркувальні місця для людей з обмеженими можливостями.

По сусідству з готелем розташовується кафе "Everest", у якому гості можуть замовити комплексне харчування. За бажанням гості готелю можуть зателефонувати на ресепшен і замовити бажану страву з доставкою в номер.

Мережа закладів
EVEREST

Залиште своє повідомлення в цій формі, ми отримаємо його на e-mail і обов`язково відповімо!

_×

Відмінити
Chat